Харківська ДТП: експерти встановили, що Зайцева їхала зі швидкістю понад 100 км/год

403
Харківська ДТП: експерти встановили, що Зайцева їхала зі швидкістю понад 100 км/год - today.ua
Фото: УНІАН

Експерти у справі про харківську ДТП встановили, що Олена Зайцева їхала за кермом Lexus зі швидкістю 106,7 км/год. Про це йшлося під час судового засідання, трансляція якого велась у Facebook.

Так, у судовому залі розглядали результати експертизи, проведеної в Дніпрі на вимогу адвоката другого обвинуваченого у справі – Геннадія Дронова.

Також у результатах експертизи йдеться про те, що Зайцева могла уникнути зіткнення, якби не перевищувала швидкість перед ДТП, а у Дронова була можливість не потрапити в аварію, якби він почав рух на зелений сигнал світлофора.

Адвокати Зайцевої в свою чергу письмово виступили проти долучення до справи висновків експертизи, пояснюючи це тим, що вона була призначена з порушеннями, а фахівці нібито не мали відповідної кваліфікації.

Також проти виступили представники прокуратури, заявивши, що експерти не мають достатньої кваліфікації і невідомо, з якими саме матеріалами вони працювали.

Втім, суд відхилив вимоги прокуратури про визнання результатів проведеної експертизи неналежними.

Нагадаємо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумській і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

Наразі поліція ініціює закриття автошколи, де навчалась Зайцева.

загрузка...