Епіфаній заявив про необхідність реформ та осучаснення ПЦУ

1280
Епіфаній заявив про необхідність реформ та осучаснення ПЦУ - today.ua
Фото: pomisna.info
Loading...

Церква повинна відповідати на виклики часу, тому важливо, щоб священники змінювались, удосконалювались, розуміли потреби суспільства, а також були обізнані з інформаційними технологіями та новинками. Про це у Facebook написав Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

За його словами, православна українська молодь потребує сучасних та водночас духовних пастирів й священники не повинні створювати додаткові перепони для відвідування храмів молоддю.

“Церква готова знаходити відповіді на запити молоді, адже ми хочемо, щоб молоді люди почувалися духовно затишно в наших храмах”, – наголосив Епіфаній.

Він зазначив, що ПЦУ робитиме для цього належні кроки, але поступово. Реформи можуть стосуватися соціального служіння, духовної освіти, недільних шкіл, традицій та обрядів, вносячи потрібне сучасності коригування, але віровчення залишиться незмінним, бо “істина не підлягає змінам у часі”.

Головна реформа, що відбуватиметься у Православній Церкві України, полягатиме в тому, щоб у своєму повсякденному житті християни жили за Законом Божим, – підкреслив митрополит.

Як раніше повідомляв Today.ua, Епіфаній дозволив національним меншинам використовувати свою мову під час богослужінь.

Нагадаємо також, на думку Епіфанія, теми людей “нетрадиційної сексуальної орієнтації” нав’язують українському суспільству країни Заходу.

Долар по 40 гривень: як зміниться курс валют до кінця року
На зміцнення курсу гривні вплинуло збільшення переказів від українських громадян, які виїхали на заробітки за кордон. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан. “Цей...
Олег Винник зізнався, як назве доньку
Український співак Олег Винник, який нещодавно потрапив у скандал на концерті в Запоріжжі, несподівано зробив відверте зізнання про свою родину. Артист продовжує осінній тур по...
ПриватБанк наживається на клієнтах: що потрібно знати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнтки про те, що банк наживається на громадянах України, блокуючи їх рахунки. Справа в тому, що клієнтка закрила фірму і хотіла...
Найтепліший день: синоптики потішили прогнозом погоди на 15 жовтня
До кінця поточного тижня погода в Україні практично не зміниться, і в більшості областей буде тепло і ясно. Зокрема сьогодні, 15 жовтня, температура повітря вдень...