”Це пропаганда Заходу”: Епіфаній висловив ставлення ПЦУ до ЛГБТ

1073
"Це пропаганда Заходу": Епіфаній висловив ставлення ПЦУ до ЛГБТ - today.ua
Фото: fb/Orthodox.in.Ukraine

Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Епіфаній впевнений, що теми людей “нетрадиційної сексуатной орієнтації” нав’язують українському суспільству країни Заходу.

За його словами, в українському суспільстві поняття “гендерна політика” та ЛГБТ не сприймається як нормальне явище.

“Це пропаганда Заходу”, – заявив Епіфаній, зазначивши, що православна церква не сприймає подібних речей.

За його словами, ПЦУ базується на священних канонах і священному писанні, де чітко сказано, що гріх потрібно виправляти, ставати краще і каятися у своїх гріхах перед Богом.

Також він зазначив, що церква ніколи не сприйме те, що є гріхом, як нормальне явище, яке має панувати в українському суспільстві.

Єпіфаній зауважив, що Всеукраїнська Рада Церков раніше неодноразово зверталася до української влади через введення в шкільній освіті понять “ЛГБТ” і “гендерна політика”, які є “недобрими” для українського суспільства.

Втім, митрополит зазначив, що церква все одно любить усіх людей, та нікого не ненавидить, тому що людина за своєю природою створена хорошою, додавши, що ПЦУ не сіє ворожнечі.

Нагадаємо, раніше російські спецслужби від імені депутата Європарламенту Девіда Макалістера намагалися спровокувати предстоятеля Православної церкви України, запитуючи про ставлення до «прав гомосексуалістів». Під час розмови з пранкерами Епіфаній зазначив, що Церква дотримується біблійної позиції, визначаючи одностатеві відносини як гріх.

загрузка...