Дональд Трамп покине Америку, якщо програє на виборах Байдену

Чинний президент США Дональд Трамп, який вдруге балотується в президенти, заявив, що в разі перемоги свого головного конкурента Джо Байдена на виборах 3 листопада він змушений буде покинути межі Америки. Про це Трамп заявив на своєму передвиборчому мітингу в штаті Джорджія.

Дональд Трамп покине Америку, якщо програє на виборах Байдену - today.ua

Також в своєму виступі перед виборцями Трамп назвав Байдена "найгіршим кандидатом в історії" і сказав, що відчуває тиск від того, що йому доводиться протистояти такому слабкому політику.

Американські видання, зокрема Daily Beast, серйозно сприйняли слова президента. Трамп зазначив, що, мабуть, йому не варто так жартувати, при цьому сам він не посміхнувся, а значить слова американського президента можна сприймати не як жарт.

Сайт The Lincoln Project, що відображає інтереси антітрамповской групи в Республіканській партії, супроводжував фрагмент промови глави Білого дому твітів: "Чи обіцяєш?".

Після перенесеного Дональдом Трампом коронавіруса, в США почали говорити про те, що у нього почалися проблеми з психікою. Професор Массачусетського технологічного інституту Віпін Наранг заявив, що під час лікування від коронавіруса Трампу давали препарат дексаметазон, який є стероїдом, і може провокувати психічну нестійкість.

Нагадаємо, Дональд Трамп 2 жовтня повідомив про те, що хворий коронавірусом. Вже наступного дня, 3 жовтня, його госпіталізували з високою температурою, а ще через два дні виписали.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com