Трампа, після перенесеного ним коронавірусу, не можна підпускати до ядерної кнопки, - психіатр

Під час лікування від коронавірусу Дональду Трампу давали препарат, який міг вплинути на його психіку. У що це може вилитися, важко передбачити, проте можна припустити, що наразі американський гарант може бути непередбачуваним і потенційно небезпечним для світу. Таку сміливу думку, оприлюднену виданням The New York Times, висловив професор Массачусетського технологічного інституту Віпін Наранг.

Трампа, після перенесеного ним коронавірусу, не можна підпускати до ядерної кнопки, - психіатр - today.ua

Справа в тому, що Трампа лікували від коронавірусу трьома видами препаратів: традиційним препаратом "Ремдесівір", коктейлем з антитіл, узятих із крові пацієнтів, що перехворіли, і дексаметазоном. От саме останній препарат, який є стероїдом, і може провокувати психічну нестабільність.

Дональд Трамп і раніше славився своїми спонтанними вчинками, які іноді викликали спантеличення в його підлеглих. Тепер же його оточення помітило, що президент після хвороби став більш імпульсивний і непередбачуваний. Він і сам напередодні похвалився, що почувається "фантастично". Втім, якби це лише зводилося до ейфорії, то було б непогано. Однак препарат може викликати просто неконтрольований вибух емоцій. І в такий момент краще йому триматися подалі від політики і впливу на долю світу.

Трампа, після перенесеного ним коронавірусу, не можна підпускати до ядерної кнопки, - психіатр

"Проблема полягає в тому, що дексаметазон здатний перетворити людину в параноїка або одержимого. Ми не знаємо, скільки цього препарату йому дали. Якщо він посеред ночі накаже, а його ніхто не зупинить, все буде залежати від готовності його військового помічника не передати наказ за призначенням ", - висловив припущення професор Віпін Наранг.

Нагадаємо, Дональд Трамп повідомив про те, що він пішов у самоізоляцію через коронавірус, 2 жовтня. А вже наступного дня, 3 жовтня, його госпіталізували з високою температурою. У крові гаранта різко впав рівень кисню, і йому знадобилася інтенсивна медична допомога. Однак уже 5 жовтня він повернувся в Білий дім, заявивши, що йому стало краще.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel