Трамп пішов на карантин через коронавірус: один тест може вирішити результат виборів

Президент США Дональд Трамп і перша леді змушені самоізолюватись через підозру на коронавірус. Їм довелося піти на такий крок через коронавірус, який було підтверджено у радниці президента Хоуп Хінкс. Про це американський гарант повідомив в своєму Twitter.

Трамп пішов на карантин через коронавірус: один тест може вирішити результат виборів - today.ua

Він пише, що його радниця багато і практично без перерв працювала, поки її не зупинив коронавірус. Природно, в зоні ризику опинилися всі, хто з нею контактував.

"Жахливо! Перша леді і я чекаємо результатів наших тестів. Тим часом ми починаємо дотримання карантину", - заявив президент.

Трамп пішов на карантин через коронавірус: один тест може вирішити результат виборів Те, що у Трампа теж може COVID-19, цілком ймовірно. Адже останніми днями він багато контактував зі своєю радницею. Відомо, що у вівторок вона супроводжувала президента в його поїздці на дебати з Джо Байденом, які проходили у Клівленді. А в середу вона була з ним на мітингу в штаті Міннесота.

Отже, Дональд Трамп і його дружина Меланія, затамувавши подих, чекають результатів своїх тестів. Адже якщо коронавірус у Трампа підтвердиться, то його подальші зустрічі з виборцями можуть опинитися під питанням, в той час як Байден зможе "обробляти" електорат аж до самих виборів.

...Сьогодні вранці стало відоомо, що коронавірус виявлений в обох Трампів.

"Ми негайно йдемо на карантин і починаємо процес одужання. Ми пройдемо через це разом", - зробив Трамп черговий запис у своєму Twitter.

Нагадаємо, як з'ясувалося, Дональд Трамп є одним з найбільших американських тіньовиків. Принаймні, десять із останніх п'ятнадцяти років він не платив податок на прибуток. Такі сенсаційні дані з'явилися в американських ЗМІ. Хоча сам Трамп це заперечує та обіцяє довести зворотне.

ДЖЕРЕЛОlenta.ua