Дієтологи розповіли, як утримати вагу після схуднення

Автор: Лобанова Єлизавета

Головна проблема будь-якої дієти - це повернення скинутих кілограмів. За словами дієтологів, такий процес є цілком закономірним. Адже під час схуднення список продуктів і порції їжі зменшуються, тому кілограми і тануть. А по завершенні дієти повертається попередній раціон і разом з ним вага. Незважаючи на це, фахівці переконані, що існують деякі способи утримати вагу після схуднення.

Дієтологи розповіли, як утримати вагу після схуднення  - today.ua

В першу чергу, після завершення дієти і повернення до звичного раціону кількість калорій необхідно збільшувати поступово, приблизно на 200 калорій в тиждень. Також дуже важливо не закидати спорт, фізичні навантаження, які в принципі корисні для здоров'я, до того ж вони не дозволять повернутися зайвій вазі.

Дуже важливим моментом фахівці вважають ведення щоденника харчування. Записи в щоденник допоможуть щодня контролювати себе не лише у процесі схуднення, але й. після виходу з дієти. Ви можете дозволити собі з'їсти певну кількість улюблених продуктів, але при цьому важливо стежити за розміром порцій. У кожному прийомі їжі повинен бути білок, який знижує рівень гормону, відповідального за голод. Продукти, які підходять для щоденного вживання: яйця, риба, м'ясо птиці, молочні продукти.

Не варто панікувати, якщо вага трохи збільшилася, як тільки запаси в організмі поповняться, вона прийде в норму. Головне дотримувати простих правил, не впадати у відчай, але і не розслаблятися.

Популярні зараз

В українців, незважаючи на війну, забиратимуть житло через комунальні борги: хто має бути готовим до цього

Літнім українцям дали 10 днів для оновлення даних у ПФУ: декому можуть припинити виплату пенсії

Через дефіцит електроенергії українські школи переводять на новий формат навчання, - Міносвіти

У Чернігові суд зобов'язав пенсіонерку повернути державі 63 тисячі гривень: названо причину

Дієтологи розповіли, як утримати вагу після схуднення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Дотримуйтеся правила: під час кожного прийому їжі діліть тарілку на дві частини. Половину - ще навпіл. Перша половина тарілки завжди повинна бути заповнена овочами або фруктами, чверть - вуглеводною їжею і ще чверть – білковою. Під час такої "дієти після дієти" не потрібно підраховувати калорії і стежити за балансом вуглеводів і білків. Харчування виходить різноманітним, помірним і здоровим.

Раніше дієтологи розповіли, чи можна скинути зайву вагу, вживаючи спиртні напої.