Дієтологи назвали головні продукти для швидкого схуднення

Дієтологи назвали продукти, які необхідні для швидкого схуднення. Для того, щоб скинути зайві кілограми, в першу чергу варто переглянути своє харчування. Змінивши смакові звички, можна назавжди позбутися від проблеми набору ваги.

Дієтологи назвали головні продукти для швидкого схуднення - today.ua

За словами медиків, для формування правильного раціону потрібно провести ревізію в холодильнику. Червоне м'ясо і жирну рибу варто замінити на субпродукти і курку, додати курячі і перепелині яйця, нежирні молочні продукти без цукру.

У щоденному раціоні має бути велика кількість круп, бобових культур, грибів, фруктів і овочів. Для випічки потрібно використовувати житнє, кукурудзяне або гречане борошно. Варто додати в режим харчування мед, сушені та заморожені ягоди.

Головну роль в схудненні грають кількість сну і час прийому їжі. Перед початком схуднення необхідно правильно розпланувати режим дня – коли буде сніданок, обід і вечеря, а також час для сну. Важливо лягати і вставати в один і той же час, а також приймати їжу в певні години.

Дієтологи рекомендують відмовитися від солодкого і пити багато чистої води без газу. В середньому потрібно випивати 30 мл води на 1 кг ваги. Якщо ви важите 70 кг, ваша норма води 2100 мл в день.

Today.ua повідомляв, що японський фахівець Tamayo порекомендував одну вправу, яка допоможе швидко схуднути без особливих зусиль.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua