Вчені розповіли, як схуднути за допомогою однієї вправи

Вчені розповіли, як схуднути за допомогою однієї вправи - today.ua
Loading...

Японські експерти в області краси та здоров’я знайшли спосіб швидкого схуднення до літа. Позбутися від зайвих кілограмів допоможе лише одна вправа, на виконання якої в день знадобиться три хвилини. Виконуючи рекомендації експертів, можна ефективно схуднути та привести тіло в ідеальну фізичну форму.

Дану практику запропонував японський фахівець Tamayo. Ця вправа одночасно підтягує і мобілізує область талії, живота, стегон, плечей і навіть зону лопаток. Її можна виконувати в домашніх умовах, без додаткового спорядження.

Техніка виконання вправи:

Руки на талії. Розставити широко ноги, при цьому носки повернути назовні. Злегка присісти, зігнувши коліна. Важливо простежити, щоб носки і коліна дивилися в одному напрямку.

Далі потрібно відірвати п’яти від підлоги, розвести руки в сторони, зігнути в ліктях. Плечі повинні бути випрямлені, лопатки притиснуті до хребта.

Утримуючи положення ніг, необхідно виконувати рух руками: вдих – руки вгору; видих – руки у вихідне положення (з боків, лікті зігнуті). Під час видиху потрібно намагатися притискати лікті якомога ближче до корпуса тіла і стежити за лопатками. Під час вправи важливо відчувати, як лопатки зсуваються.

Для досягнення максимального ефекту і для запуску процесу схуднення в організмі дану вправу потрібно виконувати 20 разів щодня.

Раніше коуч щодо здорового способу життя Олена Кален розповіла про негативні наслідки двох найпопулярніших методів схуднення: голодування і очищення проносними засобами.

Актриса серіалу “Свати” привела у захват шанувальників
Нова фотографія Анни Кошмал привела у захват фанатів, а недоброзичливців змусила зайвий раз позаздрити. 25-річна актриса серіалу “Свати” показала відверте фото. У даний час за...
Тариф Київстар за 125 грн: що з ним не так?
Київстар запустив новорічну акцію, яка діє по 14 січня 2020 року. У новий тарифний план за 125 гривень один з найпопулярніших в Україні операторів мобільного...
Схуднення на варених яйцях: як втратити 5 кг за 2 тижні
До Нового року залишилося трохи більше трьох тижнів, а значить у вас є ще достатньо часу, щоб скинути зайві кілограми та зустріти свято в бажаній...
“Ми плануємо”: Горбунов та Осадча поділилися особистим секретом
Шоумен Юрій Горбунов зізнався, що вони з дружиною, телеведучою Катериною Осадчою, хочуть вдруге стати батьками. Весь свій вільний час подружжя приділяє маленькому синові Івану, при...