Зеленський розповів, хто готує проти нього провокації

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що проти нього готуються провокації та території "ЛНР". Також він переконаний, що незабаром проти нього відкриють низку кримінальних проваджень. Про це він сказав у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

Зеленський розповів, хто готує проти нього провокації  - today.ua

"Зараз влада вже пробила дно. По-перше, почали прослуховувати мій офіс. По-друге, реєструють кримінальну справу проти мене, проти "Кварталу" – відмивання якихось там грошей. Третє – з'явилася інформація, що спеціальні люди шукають контакти на території "ЛНР", щоб там встановити мої політичні білборди, білборди з моїм обличчям. Я дуже радий, що у нашої влади багато друзів серед терористів. Четверте – депутат з однієї партії з трьох букв... реєструє кримінальну справу особисто проти мене", - сказав обурений кандидат у президенти.

Зеленський припустив, що у найближчий час з'явиться кримінальна справа проти нього, за те, що він "нібито у 2002 році на автомобілі в Чернігівській області збив людину".

Усім тим, хто поширює фейки проти нього Зеленський заявив: "Ми все пам'ятаємо, нічого не забудемо, і буде відповідь, відповідь згідно із законом".

Як повідомлялося, 4 березня 2019 року поліція Києва повідомила, що перевіряє інформацію про встановлення невідомого технічного обладнання на даху житлового будинку, в якому знаходиться офіс кандидата в президенти України Володимира Зеленського на вул. Білоруській. За попередньою інформацією, там знайшли елементи апаратури прослуховування.

Нагадаємо, дружина Володимира Зеленського вперше за останні роки дала інтерв'ю, в якому розповіла, як змінилося життя їх сім'ї після того, як Володимир вирішив балотуватися в президенти країни.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua