Дружина Зеленського розповіла, чи готова стати першою леді країни

Дружина кандидата у президенти Володимира Зеленського Олена попередила виборців, що її чоловік не є прототипом головного героя політичного телесеріалу "Слуга народу" Василя Голобородька. За її словами, він більш пристосований до життя, ніж його герой у кіно. Про це Олена Зеленська розповіла в своєму першому за останні  роки інтерв'ю.

Дружина Зеленського розповіла, чи готова стати першою леді країни - today.ua

На питання, чи готова вона до кардинальних змін у житті у разі перемоги Володимира на президентських виборах, Олена відповіла, що готовність - це результат процесу підготовки.

"Я до такого не готувалася. А взагалі в таких випадках не варто забігати наперед", - сказала дружина кандидата у президенти.

Щодо змін у житті родини шоумена після його рішення балотуватися у президенти, його дружина зазначила: "Насправді, змінилося не так багато - тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Однак дітей ми намагаємося якось від цього відгороджувати".

За її словами, їх з Володимиром старша донька Олександра, якій наразі 14 років, не дуже задоволена рішенням батька йти у президенти країни.

"Їй не хочеться, аби тато занурювався у світ політики, ставав схожим на тих представників політичного бомонду, яких вона бачить по телевізору. Я намагаюся їй пояснити, що в будь-якому середовищі можна залишатися самим собою, зберігати порядність і принциповість. І що тато точно зможе це зробити. Наш молодший син (Кирилові 6 років) поки не дуже цікавиться татовою кар'єрою - його більше хвилює, чи зможе той сьогодні з ним пограти", - розповіла дружина Зеленського.

Дружина Зеленського розповіла, чи готова стати першою леді країни

Нагадаємо, Володимир Зеленський висловив бажання співпрацювати з Анатолієм Гриценком.

Раніше повідомлялося, що професор політології Роттердамського університету дорікнув Зеленського в політичній безграмотності.

ДЖЕРЕЛОiod.media