Зеленський провалив обіцянку: у Дніпрі не будуватимуть аеропорт в 2020 році

Автор: Оксана Житнюк

В 2020 році в Дніпрі не будуватимуть аеропорт, попри обіцянки президента України Володимира Зеленського. Про це свідчить те, що тендер на проектування аеропорту було скасовано в системі "ПроЗорро".

Зеленський провалив обіцянку: у Дніпрі не будуватимуть аеропорт в 2020 році - today.ua

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в соцмережі також дав досить сумний прогноз щодо аеродромів і для інших українських міст.

"Прийшла погана звістка з "ПроЗорро": тендер на проектування аеропорту в Дніпрі - скасовано! Це значить, що тепер - новий тендер, і наступний рік команда Зеленського витратить тільки на проектувальні роботи в кращому випадку. Ні про яке будівництво жодного аеропорту в 2020 році вже взагалі мова не йде! І, до речі, Зеленський так "нікого" і не попросив - літати в Дніпро буде далі дуже дорого! На жаль, Міністерство інфраструктури про це мовчить. Хоча мало б бити в усі дзвони", - написав Омелян на своїй сторінці в Facebook.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Нагадаємо, також влітку президент України Володимир Зеленський відвідав Черкаси та наголосив на необхідності якомога швидше добудувати аеропорт. Йому відповіли, що на це необхідно ще два роки і 750 млн грн.