“Я вибачаюся, коли добудують?“: Зеленський провів інспекцію аеропорту в Черкасах

Автор: Лобанова Єлизавета

У середу, 31 липня, президент Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Черкас, де провів інспекцію будівництва аеропорту та перевірив стан місцевих доріг. Під час перевірки був присутній ймовірний кандидат на посаду голови Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

“Я вибачаюся, коли добудують?“: Зеленський провів інспекцію аеропорту в Черкасах  - today.ua

За інформацією керівництва аеропорту, до кінця наступного року вони планують погасити всі борги по зарплаті. Зараз у дві зміни триває капітальний ремонт злітної смуги.

"Я вибачаюся, так коли добудують аеропорт?", – спитав Зеленський під час презентації планових заходів.

Йому відповіли, що необхідно два роки і 750 млн грн. Крім цього в 2019 році заплановано побудувати триметрову огорожу, на яку потрібно 19 млн грн.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Стрижка піксі-боб – один із найкращих варіантів для тонкого волосся: фото модної зачіски

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Аеропорт «Черкаси» почав підготовку до сертифікації під повітряні судна класу Airbus і Boeing. На відновлення злітної смуги, приміщення та аеропорту у минулому році передбачалося майже 140 млн. гривень з державного та обласного бюджетів.

Під час візиту в Черкаси глава держави також проінспектував відрізок дороги Р-10, а саме 85 км дороги державного значення Канів - Чигирин-Кременчук.

"Першочерговим завданням є ремонт доріг, які мають туристичне значення, а саме Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук та М-16, веде до Умані. Зі свого боку дорогу на Умань треба відремонтувати за рік", - зауважив Зеленський.

Президент підкреслив, що через Черкаську область проходить важлива державна артерія Київ - Одеса, довжина якої 450 кілометрів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Через Черкаси проходить 93 км цієї дороги, підлягає капітальному ремонту, - додав він.

Раніше Today.ua повідомляв, що напередодні приїзду до Черкас президента України Володимира Зеленського, комунальники «боролися» з калюжами за допомогою мітли і совка.