Зеленський хоче зустрітись з командою Порошенка

268
Зеленський хоче зустрітись з командою Порошенка - today.ua

Новообраний президент України Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього глави держави з приводу звільнення українців з російського полону. Про це він заявив сьогодні, 21 травня, під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Про це повідомляється на сайті Адміністрації президента.

“На зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього глави держави з цього питання”, – йдеться в повідомленні.

Цю інформацію після зустрічі журналістам підтвердила і віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко.

Вона наголосила, що команда Порошенка готова передати своїм наступникам всю необхідну інформацію.

“Ми готові передати, як попередня команда, всю інформацію, яка у нас є, щодо роботи, яка робилася для того, щоб наблизити день визволення заручників і політв’язнів… Тут вперше ми почули сигнал, що нова влада готова взяти цю інформацію для того, щоб використовувати її в роботі”, – сказала вона.

Нагадаємо, також за результатами зустрічі Ірина Геращенко повідомила, що Зеленський планує провести дострокові вибори до ВРУ наприкінці липня.

загрузка...