Зеленський розповів, що очікує на Україну в разі його перемоги на президентських виборах

6801
Зеленський розповів, що очікує на Україну в разі його перемоги на президентських виборах - today.ua
Фото: politeka.net

Шоумен, комік, продюсер, актор і кандидат в президенти України Володимир Зеленський розповів про те, що очікує на Україну в разі його перемоги на президентських виборах, які пройдуть 31 березня 2019 року.

Насамперед кандидат на пост президента Володимир Зеленський збирається внести законопроекти про зняття недоторканності з президента, народних депутатів та суддів, про імпічмент президента та відкликання народного депутата.

Вибори до Верховної Ради та місцевих рад Зеленський пропонує проводити за відкритими списками, а кнопкодавство та прогули засідань вважати підставою для позбавлення мандату.

Тим часом Центр соцдосліджень імені Драгоманова представив результат соціологічного дослідження на тему електоральних уподобань громадян України напередодні президентських виборів-2019.

Лідерами перегонів соціологами названі Володимир Зеленський (його готові підтримати 18,2% опитаних, які заявили про намір прийти на вибори) та Петро Порошенко (17,2%).

При цьому автори дослідження констатували важливу тенденцію щодо зростання популярності і Зеленського, і Порошенка, тоді як рейтинг Юлії Тимошенко, очевидно, досяг піку (на даний час вона займає третє місце з результатом 14,5%).

Соціологи також констатували нестабільність електоральної бази Зеленського, пояснивши це відсутністю у кандидата чіткої програми дій.

Разом з тим переважна більшість опитаних респондентів незалежно від власних електоральних переваг назвали найбільш ймовірними переможцями виборів Петра Порошенка (21,5% опитаних, що визначилися з вибором) або Юлію Тимошенко (19,1%).

Раніше Тoday.ua оприлюднив декларацію про доходи Володимира Зеленського, в якій зазначено, що він володіє нерухомістю у Києві та Криму, дорогими автомобілями і значиться співвласником більше десятка різних товариств.

Нагадаємо, у ЦВК виникли питання з приводу законності реєстрації Зеленського кандидатом на пост президента.

Також Зеленський оприлюднив на своєму сайті текст передвиборчої програми, в передмові до якої сказано: “Хочу побудувати Україну своєї мрії”.

загрузка...