Законопроект про імпічмент президента готовий, – заступник глави АП

2333
Законопроект про імпічмент президента готовий, - заступник глави АП - today.ua

Заступник глави Адміністрації Президента України Руслан Рябошапка заявив, що законопроект про імпічмент президента вже готовий до внесення в парламент. При цьому він додав, що законопроект про скасування депутатської недоторканності вже знаходиться у Верховній Раді.

“Законопроект про імпічмент президента, про процедуру позбавлення його імунітету – ці законопроекти готові до внесення”, – заявив Рябошапка.

Щодо законопроекту про депутатську недоторканність Рябошапка додав, що він готовий до другого читання.

“Законопроект про недоторканність є сьогодні в парламенті. Він готовий до другого читання. Парламент міг би проголосувати, але парламент уникає цього”, – заявив заступник глави АП.

Нагадаємо, напередодні другого туру виборів президента України Володимир Зеленський заявив, що у разі своєї перемоги буде подати до Верховної Ради законопроект про імпічмент глави держави.

“Я не тримаюся за посаду. Тому, до речі, один з головних і перших законів, які суспільство чекало 28 років, і мені незрозуміло, чому його немає, у всьому цивілізованому суспільстві є закон про імпічмент. Я сам іду назустріч”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що імпічмент – це цивілізований шлях, “як прибрати людину, яка, на думку суспільства, стала недостатньо гідною їх вибору”.

Також раніше Петро Порошенко заявив, що вважає за необхідне провести у Верховній Раді обговорення з приводу необхідності прийняття законопроектів про імпічмент президента та закону про тимчасові слідчі комісії.

загрузка...