Зеленський пообіцяв ініціювати закон про імпічмент у разі перемоги на виборах

969
Зеленський пообіцяв ініціювати закон про імпічмент у разі перемоги на виборах - today.ua
Фото: rubryka.com

Кандидат у президенти України, шоумен і комік Володимир Зеленський у разі перемоги на виборах пообіцяв подати до Верховної Ради законопроект про імпічмент глави держави. Про це він розповів в інтерв’ю одному з українських видань.

“Важливо, що я хочу залишитися собою. Я не тримаюся за посаду. Тому, до речі, один з головних і перших законів, які суспільство чекало 28 років, і мені незрозуміло, чому його немає, у всьому цивілізованому суспільстві є закон про імпічмент. Я сам іду назустріч. Не мені пропонують депутати Верховної Ради або там якісь окремі чиновні мужі. Ні, я сам цього хочу. Чому? Тому що є цивілізований шлях, як прибрати людину, яка, на думку суспільства, стала недостатньо гідною їх вибору”, – розповів Зеленський.

Нагадаємо, раніше чинний глава держави Петро Порошенко заявив, що вважаєза необхідне провести у Верховній Раді обговорення з приводу необхідності прийняття законопроектів про імпічмент президента та закону про тимчасові слідчі комісії.

“Твердо переконаний, що закон про імпічмент потрібний. Так само, як і закон про тимчасові слідчі комісії. Впевнений, у парламенті має відбутися дискусія з цього приводу, і цей закон треба ухвалювати як відповідальність президента у разі порушення ним Конституції, вчинення злочину”, – заявив президент.

загрузка...