За день петиція про відставку Зеленського зібрала майже 15 тисяч підписів

1206
За день петиція про відставку Зеленського зібрала майже 15 тисяч підписів - today.ua

Вчора, 22 травня, на сайті президента України з’явилась петиція про відставку новообраного глави держави Володимира Зеленського. Відповідна петиція за день вже встигла зібрати майже 15 тисяч підписів (14 836 підписів станом на 12.40, 23 травня).

Автор петиції – Максим Безрук.

Зокрема, в тексті петиції наголошується на тому, що Зеленський має піти у відставку, тому що новообраний президент “не має конкретного шляху”.

“Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об’єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху”, – йдеться в петиції.

Автор також зауважив, що перші заяви та дії Зеленського в якості президента розчаровують його виборців та “розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію”.

“Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли “слуга народу” не має моральних зобов’язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України”, – йдеться в тексті.

Слід зазначити, що для розгляду петиції вона має набрати 25 тисяч підписів.

Нагадаємо, вчора, 22 травня, заступник глави Адміністрації Президента України Руслан Рябошапка заявив, що законопроект про імпічмент президента вже готовий до внесення в парламент.

загрузка...