З 1 квітня в Україні знизилась ціна на газ

З 1 квітня в Україні знизилась ціна на газ - today.ua
Loading...

З 1 квітня 2019 року “Нафтогаз” знизив ціну на газ для своїх побутових споживачів на 2%. Таким чином, кінцева ціна складатиме 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м (включно з ПДВ та витратами на транспортування газу магістральними та розподільними трубопроводами). Про це повідомили у прес-службі компанії.

Крім того, “Нафтогаз” не буде встановлювати максимально можливу торговельну націнку постачальника, дозволену законодавством. Це стало можливим завдяки тому, що у березні “Нафтогаз” скористався привабливою ринковою ситуацією і закупив достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів.

Також компанія знизила ціни на газ для промислових споживачів на 19% по передоплаті до 5990 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

Згідно з домовленостями з Міжнародним валютним фондом, з 1 травня 2019 року в Україні очікувалося збільшення газових тарифів для побутових споживачів. Проте Президент Петро Порошенко запевнив, що запланованого підвищення не відбудеться.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України постановою від 19 жовтня 2018 року № 867 підвищив ціну на газ для населення. Так, з 1 листопада ціна газу зросла на 23,5% і склала 8550 тис. грн за тисячу кубометрів (з ПДВ).

Today.ua повідомляв, що опалення в оселях українців відключать за умови, якщо середньодобова температура повітря в місті протягом трьох діб буде не нижчою +8 градусів.

13 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
13 грудня християни східного обряду відзначають День пам’яті апостола Андрія Первозванного. Апостол Андрій, брат Симона (Петра), — один із тих, хто раніше за інших учнів...
Гороскоп на 13 грудня від Павла Глоби: Тельці і Діви можуть сьогодні стати жертвами шахраїв
Якщо вам щось вже не потрібне, не варто чіплятися за це сьогодні. Позбавтеся від мотлоху – і в хаті, і в думках, і в стосунках....
Погода до кінця тижня: синоптики розповіли, де пройдуть дощі та мокрий сніг
В Україні багатьох цікавить, як довго протримається у грудні потепління. За прогнозами Українського гідрометцентру, весняна погода в Україні буде до 20 грудня. У найближчі дні...
“Анатоліч” з першого сезону повертається в серіал “Свати”
Днями стало відомо, що Анатолій Васильєв, який зіграв головного свата, повертається в серіал. Раніше, Юрій Ковальов (Анатоліч) помер в серіалі “Свати” ще в четвертому сезоні...