В Україні з 1 листопада ціни на газ для населення України зросли на 23,5%

Те, про що попереджали українців, сталося.

В Україні з 1 листопада ціни на газ для населення України зросли на 23,5% - today.ua
Фото: beztabu.net

З 1 листопада 2018 року ціни на газ для населення України зросли на 23,5%.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що підвищення цін на газ - це необхідна умова для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Нагадаємо, українським учасникам переговорів з МВФ вдалося домовитися про невелике підвищенні ціни. Адже 23,5% - це набагато менше первинних вимог щодо подорожчання газу на 60%.

Таким чином, з 1 листопада вартість блакитного палива зросла з нинішніх 6958 гривень до 8550 гривень за тисячу кубометрів.

За словами голови уряду, з огляду майбутнього подорожчання буде вжито додаткових заходів із забезпечення населення житловими субсидіями.

Раніше повідомлялося, що Україні довелося піти на підвищення тарифів на газ для населення, щоб вирішити проблему боргів на 50 млрд доларів, накопичених в період з 2005 по 2013 рік.

МВФ готовий виділити Україні еквівалент 3,9 мільярда доларів.

Фонд оголосив, що погодив з українським керівництвом нову 14-місячну програму stand-by. Вона замінить діючу програму розширеного фінансування EFF.

Нагадаємо, українці масово ініціюють збір голосів за скасування рішення Кабміну про підвищення ціни на природний газ для населення і зростання цін на комунальні тарифи.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua