“Євробачення-2020“: в Україні стартував Нацвідбір за новими правилами

У середу, 16 жовтня, стартував Національний відбір на конкурс «Євробачення-2020», який пройде у травні в Нідерландах. В Україні вже почали приймати заявки від охочих представляти нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі. Організатори Нацвідбору врахували минулорічний скандал з MARUV, яка відмовилася їхати на "Євробачення-2019", і ввели нові правила.

“Євробачення-2020“: в Україні стартував Нацвідбір за новими правилами - today.ua

Національна громадська телерадіокомпанія України (НГТУ) повідомила, що музичним продюсером Нацвідбору буде Руслан Квінта, креативним продюсером – Наталя Франчук, ведучим прямих ефірів – Сергій Притула.

Взяти участь у Національному відборі на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020" можуть лише ті виконавці і колективи, що з 2014 року не давали концерти в Росії.

Нацвідбір буде складатися з трьох етапів: онлайн-збір анкет (триватиме по 25 грудня), телевізійні півфінали (8 і 15 лютого) і фінал (22 лютого).

Організатори також обіцяють фінансову та інформаційну підтримку представнику України під час підготовки, поїздки та перебування на конкурсі «Євробачення-2020». Витрати на проведення кастингу і телевізійної частини Нацвідбору взяв на себе телеканал СТБ.

Нагадаємо, дитяче "Євробачення-2019" відбудеться 24 листопада в Польщі.

ДЖЕРЕЛОgordonua.com