У ніч проти 21 липня помер артист балету "ТанцТеатр "Життя" Олександр Гарбарчук, який протягом багатьох років співпрацював із народною артисткою України Русланою Лижичко. Як пише видання Тoday.ua, про трагічну звістку повідомила сама співачка на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні вночі не стало мого найближчого Друга… І це момент, який дуже важко пережити. Від нас пішов наш Сашко Гарбарчук... Жодні слова не в стані описати, що він для мене значить", - написала Руслана.
За словами співачки, Олександр Гарбарчук був одним із її найближчих соратників на сцені.
Відомо, що Олександр Гарбарчук був заслуженим артистом України, професійним танцівником і солістом балету "Життя" (ТанцТеатр "Життя"). Він багато років працював у творчій команді Руслани Лижичко та був одним із її найближчих сценічних партнерів. Разом вони виступали на сотнях концертів у різних країнах світу.
Зокрема, Гарбарчук був учасником легендарного виступу Руслани з піснею "Дикі танці" на "Євробаченні-2004" у Стамбулі, де Україна вперше в історії перемогла на конкурсі.
Руслана зазначила, що разом з Олександром вона виступала протягом багатьох років, об'їздила з концертами різні країни світу та працювалв над численними творчими проєктами.
Співачка написала, що ця смерть є непоправною втратою для всього колективу балету "ТанцТеатр "Життя", а також висловила співчуття дружині загиблого Надії, його дітям, брату та всім близьким.
За повідомленнями українських ЗМІ, танцівник кілька років боровся з раком шлунка. Раніше колеги та друзі неодноразово організовували збори коштів на його лікування, а Руслана публічно закликала підтримати артиста. Ймовірно, саме ця хвороба і стала причиною його смерті.
До слова, на війні проти російських окупантів загинув військовослужбовець Сил спеціальних операцій, юрист і громадський діяч Віталій Цокур, який до повномасштабного вторгнення працював над реформуванням СБУ та протидією корупції. Про його загибель повідомили в Центрі протидії корупції, зазначивши, що після початку великої війни він залишив юридичну кар'єру та став на захист України. У ЦПК наголосили, що Віталій Цокур зробив вагомий внесок у реформування державних інституцій і боротьбу з корупцією, а загинув, виконуючи бойове завдання на фронті.