”Я клоун і я цим пишаюсь”: Зеленський запустив флешмоб

316
"Я клоун і я цим пишаюсь": Зеленський запустив флешмоб - today.ua

Кандидат в президенти України, шоумен, актор і комік Володимир Зеленський оголосив про старт нового флешмобу #яклоун. Про це він повідомив на сторінці “Команди Зе” в Facebook.

Зеленський розмістив відео, у якому розповів, що після висунення своєї кандидатури на посаду президента його “оголосили клоуном”. Тому комік вирішив запустити відповідний флешмоб, щоб дізнатись, чи є ще “клоуни” в країні.

“Я замахнувся на вотчину наших еліт і пішов в президенти, після чого мене оголосили клоуном”, – розповів Зеленський.

Він закликав всіх присоеденится до флешмобу та розповісти, що робить кожного клоуном.

Для цього шоумен порадив скористатися спеціальним додатком. Мета такого флешмобу – розповісти про себе, що не влаштовує в державі, тобто чому громадянин почувається “клоуном”.

“Я клоун і я цим дуже пишаюся. Але я впевнений, що я такий не один. Тому ми зробили такий додаток “Я клоун”. Назви своє ім’я, яка в тебе зарплата, стипендія чи пенсія, взагалі все те, що робить тебе клоуном”, – сказав Зеленський.

Щоб взяти участь у флешмобі Зеленського, необхідно виконати наступні кроки:

  • відкрити камеру через додаток Facebook на телефоні;
  • натиснути на іконку маски;
  • записати своє відео;
  • зберегти його у пам’яті телефону;
  • додати готовий запис на своїй сторінці хештегом #яклоун.

Нагадаємо, раніше були названі представники команди Зеленського у різних регіонах України.

Як відомо, 30 січня Центральна виборча комісія зареєструвала шоумена, продюсера, актора і коміка Володимира Зеленського кандидатом в президенти на виборах у березні 2019 року.

Також Зеленський оприлюднив на своєму сайті текст передвиборчої програми, у передмові до якої зазначено: “Хочу побудувати Україну своєї мрії”.

загрузка...