“Я б змусив платити найвищу ціну“: Ляшко звинуватив Зеленського у “догоджанні іранській владі“

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії та колишній народний депутат, розкритикував українську владу за "догоджання іранській верхівці". Свою думку з приводу реакції української влади на авіакатастрофу в Ірані Ляшко висловив на своїй сторінці в Facebook.

“Я б змусив платити найвищу ціну“: Ляшко звинуватив Зеленського у “догоджанні іранській владі“ - today.ua

Зокрема, "радикал" заявив, що він би на місці Зеленського "змусив Іран заплатити найвищу ціну".

"За вбивство наших співгромадян - екіпажу і пасажирів рейсу PS752 я б змусив Іран заплатити найвищу ціну! Українська влада має не догоджати іранській верхівці, а вимагати міжнародного трибуналу над убивцями і нові санкції проти Ірану. Заради справедливості світ повинен знати правду про трагедію і всіх причетних до неї", - написав Ляшко.

В коментарях до цього допису користувачі соцмережі зазначили, що Іран - це дуже небезпечна країна, тому не варто з нею і зв'язуватися. Також Ляшка закликали "не ловити хайп" на трагедії, а промовчати в знак поваги до сімей загиблих.


Нагадаємо, журналісти і блогери обурились тим, як влада зустрічала жертв авіакатастрофи в Ірані. Зокрема, Зеленського розкритикували за надто пафосні заходи, тоді як про загиблих на Донбасі влада наче взагалі не пам'ятає.