“Загиблих на Донбасі Зеленський не помічає“: журналісти обурились тим, як влада зустрічала жертв авіакатастрофи в Ірані

Загиблих українців в авіакатастрофі в Ірані на Батьківщині зустрічали на вищому рівні. В аеропорту "Бориспіль" були присутні президент України Володимир Зеленський, представники Офісу президента та інші топ-чиновники. Через таку урочисту зустріч загиблих журналісти і блогери висловили обурення, адже загиблих у війні на Донбасі на такому рівні не зустрічають, хоча вони віддали життя за свою країну.

“Загиблих на Донбасі Зеленський не помічає“: журналісти обурились тим, як влада зустрічала жертв авіакатастрофи в Ірані - today.ua

Так, журналіст Юрій Лукьянов повідомив, що зустрічати загиблих в Ірані приїхало все вище керівництво держави.

"Це, звичайно, зворушливо, що вшанували пам'ять жертв цієї трагедії, але, не дивлячись на весь смуток ситуації, саме собою напрошується порівняння з тим, як зустрічають загиблих на війні", - зазначив журналіст.

Він наголосив, що такий підхід свідомо чи несвідомо зміщує акцент із пріоритетів, і війна сприймається як щось, що "там, далеко".

"Тому на жертв війни можна не звертати уваги. Президента країни-агресора можна привітати з Новим роком, побажати йому перемогти всіх ворогів, а убитих Путіним все керівництво держави не стане зустрічати. Ну і ще. Такий пафос після того, як намагалися відмазати режим Ірану - він просто жалюгідно виглядає", - додав журналіст.


Також український блогер Мирослав Олешко написав, що зустрічати загиблих в авіакатастрофі і Ірані зібрався весь Кабінет міністрів, працівники Офісу президента, представники правоохоронних органів.

"Дуже хотілося б, щоб також президент Зеленський і начальник Генштабу, який також був присутній на зустрічі борту з Ірану, відвідували похорон і прощання з усіма загиблими українськими солдатами", - зазначив він.

Блогер також нагадав, що в суботу, 18 січня, на Донбасі загинув один український військовий.

"Президент цього ніби не помічає... Після зустрічі з Путіним у Зеленського немов забули про війну з Росією і про армію", - додав Олешко.

“Загиблих на Донбасі Зеленський не помічає“: журналісти обурились тим, як влада зустрічала жертв авіакатастрофи в Ірані

Нагадаємо, напередодні Нового 2020 року президент України Володимир Зеленський поговорив по телефону з президентом РФ Володимиром Путіним.