“Вийшла - пішла“: Зеленський розповів, як Янукович і Медведєв двічі за день “кинули“ Повалій

Президент України Володимир Зеленський зустрічався із Віткором Януковичем і Дмитром Медведєвим. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю відомому українському журналісту Дмитру Гордону.

“Вийшла - пішла“: Зеленський розповів, як Янукович і Медведєв двічі за день “кинули“ Повалій - today.ua

Зеленський зустрічався з Януковичем та Медведєвим, коли вони ще були українським (2010-2014 рр.) і російським (2008-2012 рр.) президентами. Зеленський розповів Гордону про кумедний епізод, що стався на приватному корпоративі в лісі.

За словами глави держави, він добре пам'ятає реакцію Януковича та Медведєва на жарти артистів "Кварталу 95", учасником і лідером якого він раніше був.

"Запросили нас на захід, сказали: "президенти". Ну, будуть - добре... Михайло - був такий міністр культури (Кулиняк, - ред.) нам сказав, що будемо виступати перед президентами. Привезли нас в якийсь черговий ліс: зазвичай це в лісі чомусь відбувається. Була сцена, виступала якась наша група... Якісь лабухи... І була Повалій", - розповів Зеленський.

За його словами, учасникам "Кварталу" довелося чекати появи головних і, як виявилось, єдиних гостей близько півтори години.

"Повертаються Янукович і Медведєв у халатах. І в халатах сідають за стіл! Загалом, виступаємо ми - сидять дві людини. Янукович і Медведєв. Я цьому Михайлу кажу: "Михайло, що ти нас підставив? Ми думали, тут повно народу, виряджені, всі справи...". Він: "Вова, не бачиш? Сидять два президента!" - "Ну добре. Скільки працюємо?" - "Півгодини". Півгодини - відмінно, пошабашили і додому. Відпрацювали, і в кінці виступу я кажу: "Виступає, тра-та-та, народна артистка, всіма улюблена Таїсія Повалій, зустрічайте!", - розповів він.

Після цього сам Зеленський пішов зі сцени та зібрався їхати з цього заходу, але, як виявилось, піти вирішив не тільки він.

"А ці два красені встають і йдуть!.. Вона (Повалій, - ред.) тільки починає співати, а вони встали і пішли", - розповів Зеленський.

Втім, так швидко Зеленського все ж не відпустили та попросили показати ще один блок.

"Ми показуємо другий шматочок - гострі політичні жарти, різні. В кінці я знову оголошую: "Народна артистка України Таїсія Повалій!". Ось тут вони точно встали - і знову пішли", - розповів Зеленський.

Після цього обидва глядача вирішили подякувати артистам і покликали їх до себе.

"Підходимо ми - Медведєв каже: "Хлопці, Володимире, звичайно, жарти дуже гострі, мені дуже сподобалися. Але у нас так не треба!". Це я запам'ятав. А Повалій так і не заспівала: вийшла - пішла, вийшла - пішла", - закінчив історію Зеленський.

Нагадаємо, раніше народна артистка України Таїсія Повалій остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві.

У наступному році українців чекає багато етапів підвищення пенсій: Мінсоцполтіки порадувало графіком
Наступний, 2021, рік буде багатим на підвищення пенсій як усім пенсіонерам, так і різним віковим категоріям українських одержувачів соціальних виплат....
Долар знову подорожчав: валюта піднялася до максимуму з початку минулого року
Нацбанк, як і обіцяв, відпустив долар у вільне плавання і валюта на початку нового тижня піднялася до максимуму з початку 2020 року. Станом на понеділ...
ПриватБанк списує гроші з карток клієнтів, але не видає кошти: українці б'ють на сполох
ПриватБанк потрапив в черговий скандал зі списанням коштів з рахунків клієнтів. Інцидент стався в одному з банкоматів у Дніпрі. Клієнта фінустанови хо...
У кого з пенсіонерів можуть забрати 50% виплат: в ПФУ пояснили
В українських пенсіонерів, які і так отримують мізерні виплати, можуть ще відраховувати до 50% з пенсії. Про це повідомили у Пенсійному фонді з роз'яс...
Курс долара в жовтні: експерти радять переводити заощадження в американську валюту
В останніх числах вересня і першій половині жовтня українцям не варто чекати зміцнення національної валюти і здешевлення долара. Для цього немає ніяки...