”Вийшла – пішла”: Зеленський розповів, як Янукович і Медведєв двічі за день “кинули” Повалій

"Вийшла - пішла": Зеленський розповів, як Янукович і Медведєв двічі за день "кинули" Повалій - today.ua

Президент України Володимир Зеленський зустрічався із Віткором Януковичем і Дмитром Медведєвим. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю відомому українському журналісту Дмитру Гордону.

Зеленський зустрічався з Януковичем та Медведєвим, коли вони ще були українським (2010-2014 рр.) і російським (2008-2012 рр.) президентами. Зеленський розповів Гордону про кумедний епізод, що стався на приватному корпоративі в лісі.

За словами глави держави, він добре пам’ятає реакцію Януковича та Медведєва на жарти артистів “Кварталу 95”, учасником і лідером якого він раніше був.

“Запросили нас на захід, сказали: “президенти”. Ну, будуть – добре… Михайло – був такий міністр культури (Кулиняк, – ред.) нам сказав, що будемо виступати перед президентами. Привезли нас в якийсь черговий ліс: зазвичай це в лісі чомусь відбувається. Була сцена, виступала якась наша група… Якісь лабухи… І була Повалій”, – розповів Зеленський.

За його словами, учасникам “Кварталу” довелося чекати появи головних і, як виявилось, єдиних гостей близько півтори години.

“Повертаються Янукович і Медведєв у халатах. І в халатах сідають за стіл! Загалом, виступаємо ми – сидять дві людини. Янукович і Медведєв. Я цьому Михайлу кажу: “Михайло, що ти нас підставив? Ми думали, тут повно народу, виряджені, всі справи…”. Він: “Вова, не бачиш? Сидять два президента!” – “Ну добре. Скільки працюємо?” – “Півгодини”. Півгодини – відмінно, пошабашили і додому. Відпрацювали, і в кінці виступу я кажу: “Виступає, тра-та-та, народна артистка, всіма улюблена Таїсія Повалій, зустрічайте!”, – розповів він.

Після цього сам Зеленський пішов зі сцени та зібрався їхати з цього заходу, але, як виявилось, піти вирішив не тільки він.

“А ці два красені встають і йдуть!.. Вона (Повалій, – ред.) тільки починає співати, а вони встали і пішли”, – розповів Зеленський.

Втім, так швидко Зеленського все ж не відпустили та попросили показати ще один блок.

“Ми показуємо другий шматочок – гострі політичні жарти, різні. В кінці я знову оголошую: “Народна артистка України Таїсія Повалій!”. Ось тут вони точно встали – і знову пішли”, – розповів Зеленський.

Після цього обидва глядача вирішили подякувати артистам і покликали їх до себе.

“Підходимо ми – Медведєв каже: “Хлопці, Володимире, звичайно, жарти дуже гострі, мені дуже сподобалися. Але у нас так не треба!”. Це я запам’ятав. А Повалій так і не заспівала: вийшла – пішла, вийшла – пішла”, – закінчив історію Зеленський.

Нагадаємо, раніше народна артистка України Таїсія Повалій остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві.

Каменських налякала подробицями одного гастрольного туру: “Так сильно боліла голова…”
Настя Каменських, якою захоплюється і чоловіча, і жіноча половина Instagram, розповіла, що їй випало пережити під час одного зі своїх гастрольних турів. Співачка тоді мала...
Стало відомо, що назавжди втратила Бабкіна через коронавірус: співачка вже не буде колишньою
Друг Надії Бабкіної та її колега по передачі “Модный приговор” Олександр Васильєв розповів, що втратила Надія Бабкіна через коронавірус. Виявляється, за місяць перебування в лікарні...
Подвійна магнітна буря обрушиться на Землю одразу після Трійці 2020
За даними метеорологів, найсильніша магнітна буря вибухне в геомагнітному полі Землі відразу ж після святкування Дня Святої Трійці. Фахівці стверджують, удар буде настільки сильним, що...
Cherchez la femme: уперше мером Києва може стати жінка – інтрига від “Слуги народу”
Партія “Слуга народу” готує на посаду київського градоначальника жінку. Кого – не кажуть. Але такий натяк вже прозвучав із вуст не найостаннішого “слуги” – голови...
Зеленський висловився щодо створення приватних військових компаній в Україні: “Це дуже небезпечно”
Президент Володимир Зеленський висловився щодо створення приватних військових компаній в Україні. Гарант заговорив про це у ході першого засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни,...