Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки

Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на 10 грудня. Про це співачка написала на своїй сторінці в Instagram. Крім того, артистка вирішила не повертатися в Україну, поки ситуація в країні не буде більш сприятливою для виступів.

Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки - today.ua

"Ювілейний концерт цього року не відбудеться. Це, з одного боку, мене засмучує, а з іншого - я розумію, що потрібно ще час, а це значить, що мені знову доведеться не старіти", - зазначила зірка.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дорогие мои! Скажу честно, безумно хотелось чуда! Это ведь так важно для меня!!! ⠀ Родные мои! Артиста определяет слушатель и зритель. Я вижу, чувствую, ощущаю вашу мощнейшую поддержку! Я хочу сказать вам СПАСИБО! За то, что не равнодушны, что всегда рядом и благодаря этому я иду дальше и только вперёд! ⠀ Я ощущаю каждый день вашу любовь, теплоту и заботу! Именно это вселило в меня веру и ежедневно придаёт сил! ⠀ Юбилейный концерт в этом году не состоится. Это, с одной стороны, меня расстраивает, а с другой — я понимаю, что нужно ещё время, а это значит, что мне снова придётся не стареть!?? ⠀ Я для вас готовлю много всего интересного и в ближайшее время об этом обязательно расскажу❤️ ⠀ До встречи немножечко позже!? ⠀ PS: И мой подарок вам, мои дорогие — премьера песни!!! Музыка и стихи — @alekseymalakhov ⠀ Ссылка в шапке профиля) ☝️ #таисияповалий #1000лет #алексеймалахов

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

За словами чоловіка співачки Ігоря Ліхути, немає сенсу наражати на небезпеку людей, які прийдуть на концерт та саму Повалій.

"Все-таки співачці під час концерту має бути комфортно на сцені, а якщо в залі хтось встане і почне щось кричати або щось робити, це зіпсує настрій всім", - зазначив Ліхута.

Також стало відомо, що давати ювілейний концерт в будь-якій іншій країні співачка не має наміру.

За словами директора концертного залу Романа Недзельського, концерт Повалій не відбудеться, тому що не була дотримана процедура підготовки до заходу.

Раніше в інтерв’ю Таїсія Повалій вперше відверто розповіла про те, як вона живе останні роки з клеймом “зрадниці”.

ДЖЕРЕЛОkorupciya.com