Вибори-2019: Кандидат у президенти порушив таємницю голосування

Вибори-2019: Кандидат у президенти порушив таємницю голосування - today.ua
Фото: fb Олега Ляшка
Loading...

Один з кандидатів у президенти України під час виборчого процесу 31 березня порушив таємницю голосування, що може кваліфікуватися як правопорушенням з ознаками кримінального злочину. На цьому наголосив радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Іван Варченко.

“Закон прямо забороняє демонстрацію виборчого бюлетеня в приміщенні для голосування — не в кабінці для голосування, а ще в приміщенні”, — заявив радник очільника МВС.

Варченко підкреслив, що закон забороняє публічно звітувати про результати свого волевиявлення і показувати відмітку, яку виборець зробив у бюлетені.

Іван Варченко зазначив, що правоохоронці кваліфікують це правопорушення та нададуть йому правову оцінку.

Нагадаємо, сьогодні кандидат у президенти України, голова РПЛ Олег Ляшко проголосував разом із дружиною Росітою та перед вкиданням заповненого бюлетеню до скринькі, продемонстрував його представникам ЗМІ. На документі помітно, що політик віддав свій голос за себе.

“Щоб було менше свиней при владі”, – пояснив народний депутат свій вибір.

Нагадаємо, на одній із виборчих дільниць у Запорізькій області правоохоронці затримали чоловіка, який у кабінці для голосування фотографував свій бюлетень.

Громадянин України, перебуваючи на виборчій дільниці, не має права фотографувати свій бюлетень, на якому стоїть відмітка за кандидата, оскільки “фотозвіт” з кабінки для голосування підпадає під статтю про підкуп виборців.

Тариф Lifecell за 20 грн: що з ним не так?
Lifecell кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом “Залізна Двадцятка” з абонплатою всього 20 гривень на 4 тижні для жителів 32 міст України. Про це...
Пенсії в Україні: Пенсійний фонд зробив важливу заяву
Українцям не варто забувати, що, крім стажу, сума пенсії залежить і від заробітку людини. У Пенсійному фонді України (ПФУ) повідомили, що затверджено показник середньої зарплати...
Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...