”Вона споконвіку російська”: соратники Путіна приголомшили заявою про річку Дніпро

137
"Вона споконвіку російська": соратники Путіна приголомшили заявою про річку Дніпро - today.ua
Loading...

Водна блокада Україною анексованого Криму стала приводом для обурення росіян. Як відомо, 13 серпня влада Криму заявила, що буде просити Росію ініціювати переговорний процес з керівництвом України про поставку на півострів води з Дніпра. Українська сторона зазначила, що Крим є територією України, тому Росія не може ставити в міждержавних відносинах питання, пов’язані з Кримом. Крім того, Росії нагадали, що Україна перекрила технологічну споруду (канал), а не русло Дніпра.

Скандальний ведучий ток-шоу “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” Євген Попов заявив про те, що річка Дніпро споконвіку російська, а українці заборонили кримчанам користуватися російською водою з їхньої ж річки.

“Українська влада, яка уявила себе повелителями річок і каналів, до такої міри захопилася водної блокадою нашого Криму, що взагалі забула, що велика річка Дніпро крізь ліси і гори мчить свої води в Україну з території Смоленської області через наших братів білорусів”, – видав соратник путінського режиму.

Попов також пожартував про анексію Криму і зазначив, що в окупантів нібито є повне право користуватися українськими водними ресурсами.

“Хочу просто нагадати братам-українцям, що Смоленськ був, якщо вже йти по стопах української влади, анексований князем Олегом ще в 882 році. Відповідно, Крим має абсолютно законне право на постачання здавна російської дніпровської води”, – додав ведучий.

Раніше повідомлялося, що постійний представник президента в окупованому Росією Криму Антон Кориневич прокоментував ситуацію щодо закликів про відновлення постачань Україною дніпровської води на територію півострова.

ПриватБанк стежить за своїми клієнтами
ПриватБанк краще за всіх у світі стежить за “відмиванням” грошей через Приват24, блокуючи картки українців за “підозрілий” рух грошей. Про новий кричущий інцидент розповіла незадоволена...
Київстар закриває старі тарифи з 22 жовтня
Один з найбільших українських мобільних операторів Київстар, який у вересні закрив 10 застарілих тарифів для своїх абонентів, анонсував “чистку” контрактних тарифних планів. Стало відомо, що...
В Україні підвищили пенсії: ПФУ розповів, кому пощастило
В Україні розмір середньої пенсійної виплати зріс на 14 гривень. У Пенсійному фонді повідомили, що середній розмір пенсії для українців у третьому кварталі 2019 року...
Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...