Винищувач Saab Gripen E здатний знищити російські літаки Су: у Швеції розкрили подробиці

218
Винищувач Saab Gripen E здатний знищити російські літаки Су: у Швеції розкрили подробиці - today.ua

Командувач ВПС Швеції Матс Хельгессон заявив, що винищувач Saab Gripen E здатний знищити російські військові літаки Су. Відзначається, що розроблений в Швеції винищувач Saab Gripen E стане “вбивцею” для російських Су.

Хельгессон на презентації шведських винищувачів у Фінляндії заявив, що Saab Gripen, особливо модель E, призначений для знищення бойових літаків Су російської компанії “Сухий”.

У Швеції пояснили, що, схоже, розгадали секретні технології росіян, які використовуються у виробництві Су, і створили гідну систему протидії.

“Вбивати” російські літаки Су нове творіння шведів планує за рахунок потужної системи глушіння радіосигналу. При цьому розробники уточнили, що Saab Gripen E не претендує на звання найшвидшого, найдальшого або самого недорого бойового літака.

Командувач ВПС Швеції Матс Хельгессон повідомив, що в проекті по створенню Saab Gripen E беруть участь п’ять країн, в тому числі Чехія та Угорщина. Партію нових винищувач Saab Gripen E у шведів вже замовили бразильці.

Нагадаємо, Росія перекинула до Криму свої нові літаки Су. У 2018 році російські бомбардувальники неодноразово з’являлися над Північним морем в повітряному просторі європейських країн. Раніше повідомлялося, що Росія повернула собі два бомбардувальники Ту-160, що здатні перевозити ядерну зброю.

загрузка...