Росія повернула собі військові літаки, що перевозять ядерну зброю

2288
Росія повернула собі військові літаки, що перевозять ядерну зброю - today.ua

У Міністерстві оборони Росії заявили, що два бомбардувальники Ту-160, що здатні перевозити ядерну зброю, повернулися з Венесуели на аеродром постійного базування.

«Літаки пролетіли через повітряний простір над Атлантичним океаном, Карибським басейном, Норвезьким і Баренцевим морями. Стратегічні бомбардувальники Ту-160 пролетіли понад 12 тисяч кілометрів і дозаправлялися в повітрі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 грудня, два російські бомбардувальники прибули в аеропорт поблизу столиці Венесуели Каракаса. США розкритикували цей крок, а Організація американських держав висловила стурбованість із цього приводу.

За останні роки Венесуела купила в Росії військове обладнання на мільйони доларів. Президент країни Ніколас Мадуро шукає підтримки Кремля на тлі венесуельської економічної кризи та масових протестів.

Як відомо, востаннє Венесуела отримувала Ту-160 п’ять років тому. До цього російські бомбардувальники та військові кораблі прибували до країни у 2008 році під час війни між Росією та Грузією.

Раніше повідомлялося, що російські війська на Донбасі переведені в повну бойову готовність.

загрузка...