“Використовуйте свій голос“: Олену Зеленську закликали вплинути на чоловіка

Першу леді України Олену Зеленську закликали "розбавити" оточення чоловіка жінками. Редактор рубрики UkraineAlert на Atlantic Council Мелінда Херінг порадила дружині президента України вплинути на Володимира Зеленського, щоб він почав призначати на посади жінок. Вона також порадила Олені Зеленській використовувати свій голос, так як українці її люблять.

“Використовуйте свій голос“: Олену Зеленську закликали вплинути на чоловіка - today.ua

"Ніхто не думає, що ви підете далі банальних речей про дітей, освіту і виступів в школах і дитячих будинках. Здивуйте нас. Зробіть права журналістів та активістів своєю метою. Українці люблять і поважають вас. Використовуйте свій голос", - заявила редактор Мелінда Херінг.

Олені Зеленській також вказали на одну делікатну проблему, яка пов'язана з жінками в уряді України.

"У вашого чоловіка практично немає жінок в оточенні... Натисніть на нього, щоб призначити кілька жінок. Ви можете відхилити представництво жінок, як дурну західну одержимість, але дослідження показують, що організації функціонують краще, коли третина команди – жінки", - резюмувала Мелінда Херінг.

Раніше Олена Зеленська зробила гучну заяву, запевнивши всіх українців, що президент України не має наміру ні в чому поступатися Володимиру Путіну. За словами дружини президента України Володимира Зеленського, він підтримує переговори з країною-агресором тільки в присутності міжнародних лідерів.

Нагадаємо, дружина президента України Олена Зеленська підкорює зарубіжну громадськість своєю красою і блискучими нарядами.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua