“Краса рятує світ“: як Олена Зеленська підкорила зарубіжну публіку

Перша леді України Олена Зеленська, яка разом з президентом Володимиром Зеленським прибула з офіційним візитом до Канади, підкорює зарубіжну громадськість своєю красою і блискучими вбраннями. Для відвідування Меморіалу жертвам Голодомору в Торонто дружина Володимира Зеленського вибрала вишиванку яскраво-синього кольору відомого у всьому світі українського дизайнера Віти Кін. Для інших заходів перша леді підготувала вбрання у золотому, кремовому і чорному кольорах. На своїй офіційній сторінці в Instagram вона активно ділиться зі своїми підписниками знімками у різних образах і ділиться враженнями від робочого візиту.

“Краса рятує світ“: як Олена Зеленська підкорила зарубіжну публіку - today.ua

"Ранок у Канаді почався продуктивно. Зустрілася з міністром у справах дітей та жінок Уряду провінції Онтаріо Джилом Данлоп і парламентським секретарем Міністра охорони здоров'я Робіном Мартіном. Під час зустрічі розглянули Стратегію дитячого здоров'я, успішно втілену Урядом Онтаріо, та її основні напрямки, які включають допомогу в освіті батьків під час вагітності і в перші роки після народження дитини; здорове харчування дітей і створення здорових умов для їх розвитку. Хочу подякувати за участь у розмові Уповноваженому Президента з прав дитини Кулебі Миколі і дружині Посла України в Канаді Андрія Шевченка — Ганні Гомонай", — написала Олена Зеленська.

Для зустрічі з міністром з питань дітей та жінок уряду провінції Онтаріо Джилом Данлоп і парламентським секретарем міністра охорони здоров'я Робіном Мартіним Олена Зеленська вибрала блузу золотого кольору і кремові штани.

“Краса рятує світ“: як Олена Зеленська підкорила зарубіжну публіку

"Боже, Олена, Ви неймовірна красуня!", "Яка Ви красива! Успіхів!", "Ви Оленка, так тонко вписалися у це суспільство — ви прекрасні", "Дуже стильно одягнені! Приємно дивитися", — прокоментували фото Олени українці.

Прилетівши до Торонто, перша леді України була сфотографована у стриманому вбранні — класичному чорному комбінезоні.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="71281,71282,71283,71280,71284"]

Раніше повідомлялося, що образ Олени Зеленської в Канаді викликав обурення українців.

Також Today.ua передавав, що дружина президента України Олена Зеленська зустрілася з першою леді Франції Бріжит Макрон в рамках офіційного візиту до Парижа.