Вбивство журналіста Хашоггі: Ердоган зробив заяву

Виступ турецького лідера чекали з великим нетерпінням в усьому світі.

Вбивство журналіста Хашоггі: Ердоган зробив заяву - today.ua
Фото: bbc.com

Сьогодні, 23 жовтня, президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган виступив із заявою щодо вбивства журналіста Джамаля Хашоггі в будівлі консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

Ердоган почав з того, що висловив співчуття близьким Хашоггі. Далі він заявив, що загибель журналіста була "політичним вбивством, спланованим і здійсненим урядом Саудівської Аравії".

Тим часом стало відомо, що фрагменти тіла зниклого журналіста Джамаля Хашоггі турецькі спецслужби виявили в колодязі на території консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

"Турецькі спецслубжи знайшли фрагменти тіла в колодязі в саду консульства", - сказав глава турецької партії "Батьківщина" Догові Перінчек.

Раніше директор ЦРУ вилетіла до Туреччини для розслідування вбивства Хашоггі. Директор ЦРУ Джина Хаспел візьме участь в розслідуванні смерті саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Президент США Дональд Трамп раніше заявив, що "кращі люди розвідки зараз у Туреччині", але деталі не розголошуються.

Нагадаємо, на початку жовтня стало відомо, що у Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаль Хашоггі, який критикував королівську сім'ю Саудівської Аравії.

Про його зникнення стало відомо після того, як він разом із нареченою відвідав будівлю консульства Саудівської Аравії.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua