Туреччина спростила процедуру надання громадянства для іноземців

Туреччина скоротила фінансові та інвестиційні критерії для надання громадянства іноземцям. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Туреччина спростила процедуру надання громадянства для іноземців - today.ua
Фото:The Kiev Times

Згідно з новими правилами, іноземці можуть стати громадянами Туреччини, якщо вони володіють нерухомим майном на суму 250 тисяч доларів протягом трьох років. Раніше необхідна вартість майна становила 1 мільйон доларів.

Сума депозитів, які повинні зберігатися в банках Туреччини, для отримання громадянства також знизилася з 3 мільйонів до 500 тисяч доларів. Фіксована сума капіталу, передбачена для отримання громадянства, знижується з 2 мільйонів до 500 тисяч доларів.

Крім того, для отримання права на громадянство слід найняти не менше 50 працівників – раніше необхідно було 100.

Згідно з офіційними даними, минулого року іноземці придбали нерухомість у Туреччині на суму 4,6 млрд доларів. Значну частину викупили громадяни Іраку, Саудівської Аравії, Кувейту і Росії.

Уряд Туреччини вживає заходи для стимулювання інвестицій в економіку і зміцнення ліри, яка в цьому році впала на 40%. Причиною стали побоювання у зв'язку з грошово-кредитною політикою президента Ердогана і сварка зі Сполученими Штатами, яка вилилась у взаємні санкції і запровадження торгівельних бар’єрів.

Нагадаємо, ОАЕ запрошують забезпечених іноземних пенсіонерів для стимулювання розвитку економіки країни.