В Україну повернулося “квітневе“ тепло: що чекати від погоди у найближчі дні

Квітневе тепло протримається в Україні ще кілька днів. Сьогодні в деяких областях температура повітря вдень піднялась до +20 градусів. Завтра, 6 листопада, погода знову буде радувати. Прогнозується тепло, сонячно і сухо. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у своєму Facebook.

В Україну повернулося “квітневе“ тепло: що чекати від погоди у найближчі дні - today.ua

За її словами, у середу дощі можливі на заході та півночі України, на решті території буде без опадів.

Температура повітря в більшості областей підніметься до +20 градусів, на півдні до +22 градуси. У західних областях очікується до +16 градусів. Температура у столиці буде до +18 градусів.

У понеділок, 4 листопада, в Києві було встановлено новий температурний рекорд. Так, після полудня стовпчик термометра у столиці піднявся вище +14,9 градусів. Таким чином, був перевищений максимум температури повітря цього дня, зафіксований в 1957 році.

Народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що в першій декаді листопада температура вдень коливатиметься від +10 до +14 градусів. Потім температура знизиться. З 12 по 22 листопада можливі невеликі, але стійкі морози до - 4 градусів, а вже з 17 і 18 листопада температура може опуститися навіть до -9...-11 градусів морозу. З 23 листопада знову прогнозується потепління.

Раніше українцям повідомили про прихід у листопаді другого "бабиного літа".

ДЖЕРЕЛОpodrobnosti.ua