Друге “бабине літо“: синоптики здивували українців

Погода на тиждень обіцяє потепління та прихід ще одного "бабиного літа". Про це свідчать прогнози українських синоптиків.

Друге “бабине літо“: синоптики здивували українців - today.ua

На цьому тижні в столиці температура повітря буде скоріше нагадувати вересень. Також до Києва нарешті приходять дощі.

За весь тиждень у столиці обіцяють декілька сонячних днів. Температура повітря триматиметься в межах +10...+17°C, причому максимально повітря прогріється на початку тижня - з 4 по 6 листопада. В ці дні стовпчики термометрів сягнуть позначки від +15 до +17 градусів. Вночі температура буде поступово опускатися з +8 до +10°C в понеділок і вівторок, а у середу і четвер - від +7 до +9°C. Також весь тиждень у столиці будуть йти дощі, винятком стане тільки середа.

Найпрохолоднішою погода буде в четвер і п'ятницю, коли стовпчики покажуть всього +11°C.

Друге “бабине літо“: синоптики здивували українців

Що ж стосується всієї України, 4 листопада на більшості територій синоптики обіцяють суху погоду, а дощі можливі тільки на Закарпатті. Температура повітря в середньому становитиме від +15 до +17 градусів, на півдні країни - до +19°С.

Завтра, 5 листопада, в західних і східних регіонах можливі дощі. Температура опуститься до +14 градусів.

В середу, 6 листопада, температура залишиться незмінною, а дощі обіцяють в центрі та у західних регіонах. Наступного дня дощі "просунуться" до центру та на північ, а температура становитиме від +16 до +18 градусів. Холодніше буде в п'ятницю, 8 листопада - в областях, де дощитиме, температура опуститься до +10 градусів.

Раніше повідомлялось, що останній місяць осені очікується по-зимовому суворим, з морозами і дощем зі снігом. Вже з 12-13 по 21-22 листопада очікуються морози, вночі до -9…-11 градусів, вдень до -3…-5 градусів. Рясні дощі пройдуть 27-28 листопада і викличуть зниження температури до нуля градусів.