В Україні проведуть фінансовий аудит усього оборонно-промислового комплексу

В Україні проведуть фінансовий аудит усього оборонно-промислового комплексу - today.ua
Loading...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду наголосив на необхідності проведення аудиту оборонно-промислового комплексу країни в цілому та концерну “Укроборонпром” зокрема. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Гройсман підкреслив, що країна, яка воює, потребує вільного від корупції, прозорого та підзвітного ОПК.

“Нам важливо зрозуміти, як функціонує концерн “Укроборонпром”, – зазначив прем’єр, наголосивши, що кожна гривня, яка витрачається на підприємстві – належить українському народу.

Тому, на переконання Гройсмана, все, що не є там державною та військовою таємницею, має стати відкритим для громадян.

За його словами, протягом 10 днів потрібно завершити переговори з аудиторськими компаніями й визначити переможця, який розпочне публічну фінансову перевірку концерну.

“Це буде чесно і відповідально щодо суспільства та військових”, – наголосив глава уряду, поклавши відповідальність за координацію Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, що ухвалення законопроекту щодо реформування Державного концерну “Укроборонпром”сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері оборонно-промислового комплексу. Про це заявив заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос.

Нагадаємо також, що журналісти-розслідувачі оприлюднили схему розкрадання 250 млн гривень концерну "Укроборонпром", звинувативши в причетності до неї заступника голови РНБО Олега Гладковського і його сина. За версією журналістів, пов’язані з Ігорем Гладковским бізнесмени організували продаж оборонним підприємствам контрабандних деталей з РФ за завищеними цінами. Після того, як журналісти звинуватили силовиків у покриванні злочинних схем, у НАБУ відбулися кадрові чистки,  а Гладковський позбувся посади в Раді національної безпеки і оборони.

Як їсти і не поправлятися: дієтологи назвали Топ-5 продуктів для схуднення
Якщо ви не впевнені, що можна, а що не варто їсти у процесі схуднення, зверніть увагу на поради дієтолога, який розкаже про продукти, які зроблять...
Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...