У Верховній Раді намагаються ліквідувати “Укроборонпром“

Автор: Міхєєнко Наталія

Народні депутати України зареєстрували у Верховній Раді законопроект, яким пропонують ліквідувати "Укроборонпром". Проект закону опублікований на сайті Верховної Ради.

У Верховній Раді намагаються ліквідувати “Укроборонпром“  - today.ua

Автори законопроекту заявляють, що "метою проекту закону є вдосконалення механізму управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі, підвищення економії та ефективності використання бюджетних коштів в результаті забезпечення прозорості та відкритості проведення процедур закупівель для потреб оборони".

Головною причиною для створення законопроекту народні депутати називають неефективність державного підприємства "Укроборонпром".

"З метою підвищення ефективності управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі" в частині ліквідації Державного концерну "Укроборонпром" і підпорядкування підприємств - учасників Концерну - центральному органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну військово-промислову політику", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Народні обранці вважають, що в умовах проведення ООС, ведення збройної агресії з боку Росії, загрозу національній безпеці та обороноздатності може становити проведення приватизації цілісних майнових комплексів державних підприємств оборонно-промислового комплексу.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі BIHUS.info оприлюднили схему розкрадання 250 млн гривень концерну «Укроборонпром», звинувативши в причетності до неї заступника голови РНБО Олега Гладковського і його сина. За версією журналістів, пов'язані з Ігорем Гладковским бізнесмени організували продаж оборонним підприємствам контрабандних деталей з РФ за завищеними цінами. Після того, як журналісти звинуватили силовиків у покриванні злочинних схем, у НАБУ відбулися кадрові чистки,  а Гладковський позбувся посади в Раді національної безпеки і оборони.