В Україні передислокують три військові частини

1655
В Україні передислокують три військові частини - today.ua

В Україні будуть передислоковані три військових частини ЗСУ. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України.

Зокрема, Кабмін підтримав передислокацію військової частини А1659 з Маріуполя Донецької області.

“Погодитися з пропозицією міністерства оборони щодо передислокації військової частини А1659 з військового містечка у Маріуполі до військового містечка у м. Золотоноша Черкаської області; зенітного ракетного дивізіону військової частини А2800 з селища Радісне до села Нерубайське Біляївського району Одеської області; військової частини АЗ737 з Мукачева до села Павшино Мукачівського району Закарпатської області….”, – йдеться в документі.

Раніше Верховна Рада України, яка дозволила в 2019 році допуск іноземних військових підрозділів в країну, відмовилася скасувати ряд військових звань в ЗСУ і замінити їх новими. Так, за законопроект №6372 проголосувало лише 167 парламентаріїв. Зокрема, проектом закону пропонувалося скасувати військові звання “прапорщик, старший прапорщик” (“мічман”, “старший мічман” на флоті) і ввести замість них звання “майстер-сержант” і “головний майстер-сержант” (“старший майстер-старшина”, “головний майстер-старшина”).

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил, які знаходяться у районі Операції об’єднаних сил. Так, військовослужбовці, які знаходяться на першій лінії зіткнення, отримувати доплату у 2 тис. гривень, і загальна сума складатиме 12 тисяч гривень.

загрузка...