Військовослужбовцям ЗСУ на передовій підвищили грошове забезпечення: стали відомі подробиці

365
Військовослужбовцям ЗСУ на передовій підвищили грошове забезпечення: стали відомі подробиці - today.ua

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил, які знаходяться у районі Операції об’єднаних Сил. Про це очільник оборонного відомства повідомив у Фейсбуці.

За його словами, виплати відбуватися вже з першого квітня 2019 року.

Військовослужбовці, які знаходяться на першій лінії зіткнення, отримувати доплату у 2 тис гривень, і загальна сума складатиме 12 тисяч гривень

Доплата військовослужбовцям на другій лінії зіткнення дорівнюватиме 1 тис. гривень й загальна сума дорівнюватиме 5 500 грн.

Окрім цього, буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання та знаходяться у акваторії Азовського моря, повідомив Степан Полторак.

За його словами, моряки отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування – 12 тисяч гривень.

Нагадаємо, наприкінці минулого року міністр оборони України Степан Полторак заявив, що з 1 січня зросте розмір грошового забезпечення військовослужбовців й бійці ЗСУ, які виконують завдання у зоні ООС, отримуватимуть більше 20 тисяч гривень.

Раніше Today.ua повідомляли про те, що понад півмільйона колишніх військовослужбовців з 1 січня 2019 року отримають підвищені пенсії.

загрузка...