Українці, які залишились без роботи через карантин, можуть отримати субсидії, - Шмигаль

Українці, які через карантин втратили роботу, можуть отримати від держави субсидії. Відповідну ініціативу підтримав Кабінет міністрів України.

Українці, які залишились без роботи через карантин, можуть отримати субсидії, - Шмигаль - today.ua

"Сьогодні Кабінет міністрів також розгляне рішення про збільшення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у період карантину. Будемо обговорювати рішення про спрощення порядку їх надання, особливо тим, хто втратив роботу під час карантину", - сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Глава Кабміну зазначив, що в середньому збільшення субсидій для українських родин складатиме 300 грн.

Безпосередньо механізм виплати субсидії має запрацювати після того, як Верховна Рада ухвалить закон про стабілізаційний фонд.

Для того, щоб мати можливість отримання субсидії через втрату роботи під час карантину, громадяни України повинні зареєструватися в Службі зайнятості. В Кабміні зазначили, що це можна зробити в режимі онлайн.

Крім того, за словами очільниці Міністерства соціальної політики Марини Лазебної, постанова Кабміну також забороняє позбавляти громадян субсидій, поки триває карантин.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що українцям, яких змусили написати заяву про звільнення через карантин, слід звертатись в поліцію.