“Не бійтесь і звертайтесь в поліцію“: Зеленський прокоментував факти звільнення людей через карантин

Українцям, яких змусили написати заяву про звільнення через карантин, слід звертатись в поліцію. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський.

“Не бійтесь і звертайтесь в поліцію“: Зеленський прокоментував факти звільнення людей через карантин - today.ua

Глава держави звернувся до громадян у зв'язку з оголошеним карантином і заявив, що ніхто не може змушувати працівників на підприємствах писати заяви про звільнення за власним бажанням. Зеленський порекомендував в таких ситуаціях звертатися в поліцію.

"У нас є інформація, що на багатьох підприємствах керівники змушують працівників писати заяву на звільнення за власним бажанням. Це незаконно. Люди, ніхто не може змушувати вас піти за власним бажанням, якщо такого бажання у вас немає. Не бійтеся і не падайте духом. Якщо керівник здійснює на вас тиск, повідомляйте в поліцію", - сказав президент.

Також Зеленський звернувся до роботодавців, закликавши їх не порушувати закон та залишатись людьми.

"Якщо ситуація триватиме - вони (роботодавці, - ред.) понесуть покарання. Що стосується приватних компаній. Я закликаю керівників не тільки не порушувати закон, а й, перш за все, залишатися людьми. Коронавірус пройде. Криза також. Прибутки повернуться. А честь і повагу повернути не вдасться", - додав глава держави.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким визначається покарання за недотримання карантинних заходів - до 170 тисяч гривень або до 8 років тюрми.