У Зеленського збільшилася кількість збройних охоронців

Президента Володимира Зеленського тепер охороняє набагато більше охоронців, ніж раніше. У день виборів главу держави супроводжували сім особистих охоронців з броневалізою і бойовим парасолькою, а також близько двадцяти бійців Управління держохорони.

У Зеленського збільшилася кількість збройних охоронців - today.ua

Охоронці міцної статури ні на крок не відходили від Володимира і Олени Зеленської, поки вони голосували. Один з охоронців ніс валізу, яка розкривається в броньований щит і захищає у перестрілці. А ще у одного в руках була парасолька. Однак, це не та парасолька, що захищає від дощу, а бойова парасолька, яку використовують як палицю, щоб відсікти нападника.

На місце голосування президента з дружиною охороняли понад два десятки бійців Держохорони, хоча зазвичай їх менше. Найчастіше це так звані бійці невидимого фронту. Вони приїжджають заздалегідь на місце проведення заходу, перевіряють кожну урну, кущ, днища припаркованих машин спеціальним дзеркалом. А потім пересікаються з натовпом і стежать за обстановкою. Але на цих виборах це були люди у формі, які не тільки перевірили місце голосування, але і були присутні під час процесу.

На виборчу дільницю на столичній Оболоні Володимира і Олену Зеленських привіз традиційний кортеж: представницький седан Mercedes-Benz і мікроавтобус супроводу такої ж марки.У Зеленського збільшилася кількість збройних охоронців Нагадаємо, перед виборчою дільницею 25 жовтня главу держави зустріла активістка Femen, яка задерла спідницю перед президентом.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net