Зеленського на виборчій дільниці зустріла активістка Femen без нижньої білизни (фото)

Президент України Володимир Зеленський у день виборів 25 жовтня разом з дружиною Оленою Зеленською прийшов на виборчу дільницю, щоб взяти участь в голосуванні. Без інциденту не обійшлося. Перед дільницею главу держави зустріла активістка Femen, яка задерла спідницю перед президентом. На вивороті спідниці було написано Zexist.

Зеленського на виборчій дільниці зустріла активістка Femen без нижньої білизни (фото) - today.ua

Активістка заявила, що Зеленський сексист. Її виступ перед президентом тривав не довше двох секунд. Дівчина вибігла, задерла спідницю червоного кольору і обізвала президента. Активістку відразу взяла за руки охорона.

Зеленського на виборчій дільниці зустріла активістка Femen без нижньої білизни (фото)

Її вчинок був акцією протесту проти "правління президента-анекдотчика, що дозволяє собі і своїй банді сексистські висловлювання на адресу жінок", передає "Страна".

"Активістка вискочила з задертою спідницею. Без нижньої білизни. Лобкова частина - в зеленці. На подолі спідниці напис" Zexist ", - сказано в повідомленні.

Зеленського на виборчій дільниці зустріла активістка Femen без нижньої білизни (фото) Володимир і Олена Зеленська проголосували на виборах, а також взяли участь у всеукраїнському опитуванні, яке проходить за ініціативою президента. Волонтери на вході на виборчу дільницю вручили главі держави анкету з п'ятьма питаннями, де Зеленський поставив потрібні галочки. Говорячи про те, за кого він віддав свій голос на виборах, президент підкреслив: "Ми повинні вибирати людей, яким ми довіряємо".

Раніше повідомлялося, що напередодні місцевих виборів лідер "Радикальної партії України" Олег Ляшко знявся в агітаційному кліпі, в якому він перевтілився на супергероя і з вилами в руках врятував світ від злодія.

ДЖЕРЕЛОglavred.info