У школярів перевірять рівень знань, отриманих під час карантину - Міносвіти

Автор: Лобанова Єлизавета

Українських школярів попередили про те, що знання, які вони засвоювали під час дистанційного навчання на карантині, будуть перевірятися на початку нового навчального року. Таку заяву зробили в Міністерстві освіти, назвавши таку перевірку "коригуючих навчанням".

У школярів перевірять рівень знань, отриманих під час карантину - Міносвіти - today.ua

Зазначається, що в перші місяці 2020 - 2021 навчального року в школах буде організовано так зване "коригуюче навчання", під час якого вчителі зможуть з'ясувати, як учні засвоїли навчальний матеріал, який вони проходили під час карантину.

Новий навчальний рік розпочнеться планово 1 вересня. У зв'язку з тим, що в країні триває адаптивний карантин, кожні два тижні уряд буде приймати рішення щодо форми навчання - очної, дистанційної, або змішаної.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наприклад, у столиці вирішили, що з 1 вересня діти ходитимуть до школи по черзі. Щодня відвідувати уроки в звичному режимі будуть тільки першокласники, а також учні п'ятих і десятих класів. Всім іншим школярам потрібно буде відвідувати навчальні заклади всього кілька разів на тиждень, а решту часу заняття будуть проводитися онлайн. У деяких школах діти будуть ходити на заняття у дві зміни. У школярів перевірять рівень знань, отриманих під час карантину - Міносвіти Старшокласники в основному будуть навчатися дистанційно. Така змішана форма навчання буде діяти в умовах помірного поширення коронавіруса. У регіонах, які потраплять в "червону" зону навчання буде виключно дистанційним.

Популярні зараз

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Всім українцям передбачили легальну відстрочку від мобілізації на два місяці

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Раніше повідомлялося, що вчителів в Україні перед 1 вересня будуть тестувати на коронавірус і зобов'яжуть носити маски під час уроків.