1 вересня в Україні: як будуть тестувати вчителів і що готують для першокласників

Автор: Лобанова Єлизавета

Новий навчальний рік в школах і вузах почнеться менш, ніж через місяць. У МОЗ вже підготували список рекомендацій щодо ведення навчального процесу в умовах карантину. Основне, що потрібно знати, так це те, що діти сядуть за парти 1 вересня в усіх областях, крім регіонів "червоної" зони. Що стосується вчителів, то їх будуть тестувати на коронавірус перед 1 вересня, проте, не всіх, а тільки тих, хто буде мати підозрілі симптоми.

1 вересня в Україні: як будуть тестувати вчителів і що готують для першокласників - today.ua

Глава МОЗ Максим Степанов розповів, що перед початком навчального року масового тестування вчителів не буде. Тести на коронавірус пройдуть виключно ті педагоги, які є контактною особою, або мають підозру на коронавірус.

Робота шкіл з 1 вересня буде організована з урахуванням епідеміологічної ситуації в кожному регіоні. За словами прем'єра Дениса Шмигаль, в регіонах, які виявляться в "червоній" карантинній зоні, в школах буде вводитися стандартний карантин на два тижні. У цей період діти будуть навчатися дистанційно. Однак, через два тижні ізоляції діти зможуть знову повернутися в школу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Першокласники в цьому році підуть в школу разом з усіма іншими учнями. Школи готуються до прийому нових учнів, дотримуючись усіх вимог МОЗ. 1 вересня в Україні: як будуть тестувати вчителів і що готують для першокласників Нагадаємо, з 12 березня українські школи були закриті на карантин. Навчання до кінця семестру проводилося в онлайн форматі. Уряд не виключає, що у випадку з критичною ситуацією щодо захворюваності в країні, до формату дистанційного навчання з часом доведеться повернуться.

Популярні зараз

Частина українців не отримає пенсію за червень: у ПФУ назвали причину

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Українців попередили, що їм можуть не зарахувати частину страхового стажу: хто ризикує не вийти на пенсію вчасно

У піджаку без гудзиків та з незвичайною брошкою: Олена Зеленська показала новий діловий образ

Раніше повідомлялося, хто забезпечить школи масками і антисептиками до початку нового навчального року. Згідно з вимогами МОЗ, з 1 вересня в школу можна буде входити тільки в масці або респіраторі. Знімати захисні маски буде дозволено тільки учням, і виключно під час уроків.