У Німеччині заявили, що санкції США не зупинять будівництво “Північного потоку-2″

1351
У Німеччині заявили, що санкції США не зупинять будівництво "Північного потоку-2" - today.ua
Фото:LIGA.net
Loading...

Будівництво газопроводу “Північний потік – 2” продовжиться, незважаючи навіть на санкції США. Якщо західні компанії вийдуть з проекту, то Росія самотужки продовжить будівництво. Таку думку висловив міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас.

Він вважає, що переговори про збереження українського транзиту за участю ЄС втратять сенс, якщо США введуть санкції, і росіяни самостійно добудують газопровід.

“Цей проект не зірве вже ніхто. Санкції США можуть привести до виходу з нього західних компаній, у тому числі німецьких концернів. У такому разі Росія реалізує його поодинці, і тоді вже ніхто не буде мати впливу на збереження транзиту газу через Україну”, – сказав Маас.

Наразі збудовано третину газопроводу (370 км). Роботи ведуться у Швеції, Фінляндії, Німеччині (наземна частина) та Росії.

Нещодавно Румунія запропонувала заблокувати будівництво російсько-німецького газопроводу “Північний потік-2”. Цю пропозицію підтримали дипломати з 13 країн ЄС.

Раніше Хайко Маас заявляв, що своєю участю у будівництві газопроводу “Північний потік-2” Німеччина захищає інтереси України.

Нагадаємо, 12 грудня у Конгресі США ухвалили резолюцію проти завершення будівництва "Північного потоку-2", через який Росія щоденно транспортує близько 170 тисяч кубометрів газу.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...