Румунія має намір зупинити будівництво газопроводу “Північний потік-2”

Румунія має намір зупинити будівництво газопроводу "Північний потік-2" - today.ua
Loading...

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав кращу, на його погляд, антиросійську санкцію. Клімкін вважає, що найкращим методом стримування була б відмова країн Європи від участі у проекті “Північний потік-2”.

Тим часом стало відомо, що Румунія, яка сьогодні головує в Євросоюзі, має намір прискорити роботу над поправками, покликаними заблокувати будівництво російсько-німецького газопроводу “Північний потік-2”.

Нагадаємо, “Північний потік-2” – магістральний газопровід з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря довжиною понад 1224 км. Є розширенням діючого “Північного потоку”.

У вівторок, 15 січня, в Брюсселі поправки до газової директиви ЄС, згідно з якими на всі газопроводи на території Євросоюзу повинні поширюватися норми європейського законодавства, розглянуть експерти з 28 країн співдружності. В даний момент група прихильників змін в законодавство ЄС налічує 10-11 країн.

Відзначається, що Болгарія і Австрія у період свого головування в Євросоюзі, також намагалися заблокувати будівництво спірного газопроводу.

Нещадавно канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про небезпеку проекту “Північний поток-2”, адже Росія може використовувати цей проект для розширення можливостей дестабілізації України.

Раніше повідомлялося, що посол України в Німеччині закликав повністю зупинити імпорт російських газу та нафти.

Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....
“Приховувати не буду”: Лоліта Мілявська показала шанувальникам фото без макіяжу
Лоліта Мілявська, російська співачка, якій заборонено в’їзд в Україну, в прямому сенсі показала шанувальникам своє справжнє обличчя. Так, Лоліта перед камерою зняла макіяж та опублікувала...
Схуднення на фруктах: як скинути зайві 10 кг за тиждень
Фрукти містять всі необхідні вітаміни і антиоксиданти, необхідні нашому організму для нормального функціонування протягом дня. Також вони насичені корисними мінералами та вуглеводами, які заряджають енергією...
Не має аналогів: Київстар запустив рідкісний тарифний план
Київстар запровадив новий тарифний план. В рамках рідкісної пропозиції “Всі разом. Базовий” абонент отримує повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Сьогодні можна підключитися...