Румунія має намір зупинити будівництво газопроводу “Північний потік-2”

Румунія має намір зупинити будівництво газопроводу "Північний потік-2" - today.ua
Loading...

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав кращу, на його погляд, антиросійську санкцію. Клімкін вважає, що найкращим методом стримування була б відмова країн Європи від участі у проекті “Північний потік-2”.

Тим часом стало відомо, що Румунія, яка сьогодні головує в Євросоюзі, має намір прискорити роботу над поправками, покликаними заблокувати будівництво російсько-німецького газопроводу “Північний потік-2”.

Нагадаємо, “Північний потік-2” – магістральний газопровід з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря довжиною понад 1224 км. Є розширенням діючого “Північного потоку”.

У вівторок, 15 січня, в Брюсселі поправки до газової директиви ЄС, згідно з якими на всі газопроводи на території Євросоюзу повинні поширюватися норми європейського законодавства, розглянуть експерти з 28 країн співдружності. В даний момент група прихильників змін в законодавство ЄС налічує 10-11 країн.

Відзначається, що Болгарія і Австрія у період свого головування в Євросоюзі, також намагалися заблокувати будівництво спірного газопроводу.

Нещадавно канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила про небезпеку проекту “Північний поток-2”, адже Росія може використовувати цей проект для розширення можливостей дестабілізації України.

Раніше повідомлялося, що посол України в Німеччині закликав повністю зупинити імпорт російських газу та нафти.

Тариф Lifecell за 20 грн: що з ним не так?
Lifecell кинув виклик своїм конкурентам інноваційним тарифним планом “Залізна Двадцятка” з абонплатою всього 20 гривень на 4 тижні для жителів 32 міст України. Про це...
Пенсії в Україні: Пенсійний фонд зробив важливу заяву
Українцям не варто забувати, що, крім стажу, сума пенсії залежить і від заробітку людини. У Пенсійному фонді України (ПФУ) повідомили, що затверджено показник середньої зарплати...
Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...