У Китаї почалися продажі електромобіля за 5 тисяч доларів

У Китаї стартував продаж нового електромобіля Changhe EV2, зробленого компанією Changhe Auto на базі Suzuki Wagon R першого покоління. Вартість електричного комерційного фургона стартує від 5 тисяч доларів.

У Китаї почалися продажі електромобіля за 5 тисяч доларів - today.ua

Як передає Autonews, довжина елекромобіля Changhe EV2 становить 3295 мм, ширина - 1395 мм, а висота - 1650 мм. Вантажний відсік в електрокарі невеликий, але досить місткий. Цей фургончик можна використовувати для доставки їжі, посилок, не надто великих меблів і т.д.

Силова установка складається з електромотора і літій-іонної батареї. Потужність силової установки досягає 17,7 к.с. і 80 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість Changhe EV2 складає 80 км/год. Запас ходу - 100 км. Для сучасного електромобіля це, звісно, мало, але слід врахувати, що мова йде про невеликий міський фургон, а для нього такий запас ходу є цілком нормальним. До того ж, його завжди можна підзарядити.

За зовнішніми ознаками Changhe EV2 нагадує Suzuki Wagon R першого покоління, який в Японії випускали до кінця 90-х років. Звичайно, між ними є і багато відмінностей, але все-таки "спорідненість" є досить явною.

Електромобіль Changhe EV2 продається тільки в Китаї, і маловірогідно, що він з'явиться в інших країнах. У базовій комплектації китайці можуть купити електрокар за 5 тисяч доларів.

Нагадаємо, електромобіль Renault City K-ZE за 8 тисяч євро, який вже з’явився у продажу, успішно “клонували” у Китаї.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua